Запрошуємо учнів 5-10 класу на безкоштовні онлайн-заняття з математики та української мови у проєкті “Освітній Суп”, який реалізується освітньою організацією “Навчай для України” за підтримки Світового банку та фінансування UBS Optimus Foundation.

“Освітній суп” – це безкоштовні онлайн-заняття (академічний тьюторинг) з урахуванням шкільної програми для учнів та учениць 5-10 класів.  Наші тьютори – це вчителі, які пройшли спеціальне навчання від Міжнародної академії тьюторингу та допомагають дитині визначити прогалини у знаннях, навчитися брати відповідальність за власний освітній шлях та самостійно досягати поставлених цілей.

На учнів очікують додаткові безкоштовні онлайн-заняття з двох предметів: математика та українська мова. Двічі на тиждень учасники матимуть по 2 зустрічі з викладачами-тьюторами із кожного предмету. Заняття проходитимуть у малих групах на онлайн-платформі. Оскільки у нас обмежена кількість тьюторів-викладачів для реалізації програми, ми розділимо всіх учасників на групи. Перша група братиме участь у першій хвилі програми, а інша група матиме пріоритет участі у наступних хвилях. Щоб забезпечити справедливий розподіл учасників в групи, ми робитимемо це шляхом випадкового поділу.

Дитина може брати участь, якщо:

• він/вона є учнем/ученицею 5-10 класу;
  • має потребу “підтягнути” свої знання з математики та української мови;
  • має гаджет (комп’ютер/телефон/планшет) та доступ до інтернету;
  • готовий/а до додаткового навантаження протягом 7 тижнів;
  • проживає в Україні.

Старт навчання – 29 січня, тривалість – до 17 березня;

4 години занять на тиждень;

Кінцевий термін реєстрації – 17 січня 2024, 23:59 за київським часом.

Зареєструватися можуть діти (за участю батьків) за посиланням (при реєстрації радимо використовувати Google Chrome): https://ee-eu.kobotoolbox.org/pjF3X82y

Чекаємо на заняттях!