Відповідальні особи

Бібліотекар

Час роботи: Пн-Пт з 9:00 до 15:00

Пам’ятайте!

Підручники – видаються на початку навчального року (серпень) класним керівникам. На наприкінці н.р. (кінець травня) класні керівники збирають підручники і здають їх комплектами відповідно до кількості прийнятих.

Велике прохання відповідально ставитись до підручників та художньої літератури! Огортайте книжки – це продовжить їм життя та забезпечить охайний зовнішній вигляд!

В школі не забороняється використовувати електронні підручники, якщо у вас є така можливість, за наступних умов:

Елеронний носій (планшет, електронна книга) використовується на уроці лише в навчальних цілях! Батьки порушників дисципліни на уроці (учнів, які гратимуть на планшетах, замість використання їх в навчальних цілях) будуть попередженні про неможливість подальшого використання ґаджету на уроках.

Елекронні підручники можна скачати за наступними посиланнями:

Посилання на підручники (PDF)

Перелік підручників для 10-их класів що видаватимуть за кошти державного бюджету у 2023 році

Підручників для 5-х -6-х класів закладів загальної середньої освіти, яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2023 році.

[embeddoc url="https://sch88.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/04/protokol-vybir-pidruchn-5-6h-kl.pdf" download="all"...

Розробка та дизайн - DK web-studio

ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Шановні батьки! Розпочався прийом документів до 1 класів на 2023-2024 навчальний рік. Заяву можна подати директору.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ