Вітаємо! З з 1.09.2023 року наш ліцей переходить на електроний документообіг. Що це означає для батьків і учнів?

Ніяких паперових щоденників!

1. Всі домашні завдання тепер оперативно дублюються із електронного журналу в електроний щоденник дитини. Не потрібно більше писати в чат Viber і розпитувати, що задали, якщо дитина пропустила навчання через хворобу або з інших поважних причини.

2. Всі оцінки, які зявляються в журналі, так само з’являються і у щоденнику. Більше не потрібно чекати виписки оцінок за місяць від класного керівника і згадувати, за що стоїть той чи інший бал. Види оцінювання прописані в щоденнику і повідомлення про оцінку приходить на телефон у додаток.

3. Коментарі від вчителів можна отримувати впродовж всього року! Вчитель зможе написати конкретне зауваження або побажання, як для дитини, так і батькам. Таким чином всі учасники освітнього процесу зможуть швидко реагувати на ті чи інші ситуації під час навчання і прагнути до кращого.

4. Посилання на онлайн уроки і інші матеріали прямо у додатку. Тепер не потрібно приєднуватись до тисячі класрумів і вайбер груп. Вчитель може надавати доступ до матеріалів через електронний щоденик, а дитина або батьки, за необхідності – передавати файли вчителям і класним керівникам.

5. Здавайте фото лікарняних листів і справки у вигляді фото. Немає часу заїхати особисто і написати заяву про відсутність дитини? Не проблема. Попередьте класного керівника через додаток і прикріпіть фото заяви прямо в електроному кабінеті батьків!

6. Чати класу максимально розвантажені і присутні лише у електроному кабінеті вчителя, батьків чи дитини. Звільність ваші меседжери від прірви контактів і підтримуйте робочий зв’язок через електронну систему “Єдина школа”.

Інструкція для батьків

Інструкція для учнів

Застосунок на телефон

Розробка та дизайн - DK web-studio

ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Шановні батьки! Розпочався прийом документів до 1 класів на 2023-2024 навчальний рік. Заяву можна подати директору.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ