Навчання в умовах війни – це надзвичайно складний процес, який стикається з численними труднощами. Незважаючи на те, що навчальні заклади можуть залишатися відносно безпечними, війна впливає на всі сфери життя, у тому числі і на освіту.

Отже, вчителі роблять все можливе, щоб забезпечити якісне навчання в умовах війни, використовуючи доступні ресурси та співпрацюючи з іншими вчителями. Для учнів та їхніх родин важливо підтримувати мотивацію до навчання та знайти способи забезпечити безпеку та комфортні умови для навчання.

Уроки у школі наразі проводяться за змішаним типом (очно та дистанційно). У школі наявне укриття з точкою доступу до інтернету, санвузлами, водою та іншими необхідними речами.