Шановні батьки!

Надаємо вам посилання на добірку навчального контенту з української мови, української літератури, історії України, географії для 5–11 класів! Тут містяться навчальні відео, проєктні завдання, підсумкові тести, практичні вправи. Це реальна допомога для тих, хто отримує освіту дистанційно.

Це скорочена освітня програма, за якою діти можуть вивчати лише ті предмети, яких немає в іноземній школі, а оцінки з інших — перезараховувати.

Хто ще може користуватись навчальним контентом:

• учні, які навчаються як на інституційній (очна і дистанційна), так і на індивідуальній (сімейна, екстернатна, патронаж) формі здобуття освіти;
  • учні, які перебувають на тимчасово окупованих територіях і змушені самостійно готуватися до підсумкового оцінювання або вступу до закладів вищої освіти;
  • батьки, які самостійно організовують освітній процес для своїх дітей;
  • учасники освітнього процесу, які працюють над надолуженням освітніх втрат і розривів.

Усі навчальні матеріали пройшли наукову, педагогічну, антидискримінаційну, психологічну експертизи та розміщені на платформі Всеукраїнська школа онлайн.

Переходьте по посиланню та навчайтеся залюбки!