9 березня народився Тарас Григорович Шевченко – людина-символ не лише певної історичної доби, а й цілої нації.
Він не просто український поет, талановитий митець, а й національний пророк, заступник знедолених, провидець, великий патріот та один з найбільших революціонерів нашого народу.
Адже справді майже кожна сторінка “Кобзаря” – це палкий заклик любити свій народ і край, пророчий осуд всякої неправди і неволі, рішучий осуд насильства, релігійного лицемірства і соціальної несправедливості. І хоч минуло вже більше 200 років від дня його появи на світ, а значущість цієї постаті та його слів абсолютно не зменшилася.

І саме тому учні нашої школи, з великою повагою до цієї величної постаті, прийняли участь у районному конкурсі читців поезії Т.Г. Шевченка: