9 листопада День української писемності та мови

Запрошуємо всіх учнів та їх батьків узяти участь у написанні Радіодиктанту національної єдності!

Флешмоб до Дня української писемності та мови відбувається вже 21 рік поспіль, а започаткований він був 2000 року командою Українського радіо. Радіодиктант національної єдності — це наймасовіший осінній флешмоб, покликаний звернути увагу на українську мову, популяризувати українську мову. Учні та вчителі нашої школи брали в ньому участь від самого початку.

Закликаємо 9 листопада о 10 годині ранку вмикати Українське радіо, Радіо Культура чи один з телеканалів та писати Радіодиктант національної єдності.

Учасники флешмобу можуть зробити фото себе за написанням диктанту або себе з аркушем, на якому написали текст диктанту, і надіслати класному керівникові для розміщення на сайті школи.