Сьогодні, 25 квітня, заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський та виконувач обов’язків заступника голови Печерської райдержадміністрації – начальник управління праці та соціального захисту населення Ольга Мозгова, взяли участь у презентації системи харчування у рамках проекту «Мультипрофільне харчування в закладах освіти».

Даний проект системи «шведського столу» реалізовано за державні кошти вперше в Україні Печерським районом міста Києва, в окремих освітніх закладах столиці комунальним підприємством «Шкільне». Це вже третя шкільна їдальня у Києві, де запроваджена дана система харчування, що дозволяє значно покращити рівень його якості.

Мультипрофільне харчування учнів 1-4 класів – здійснюється за принципом «шведського столу», що надає дітям можливість спробувати різні страви або обрати на вибір з декількох запропонованих, на особистий смак.

Проект «Мультипрофільне харчування», як один із пріоритетних напрямів розвитку системи шкільного харчування.