От і закінчилася осінь. Ми були дуже раді провести масовий захід для учнів нашої школи. Разом з учнями 10 – их класів і під керівництвом вчителів інформатики Лісогор А.А. та Буракової О.О. діти:

• згадали що природа потребує нашого піклування та відповідальності – всією школою зібрали макулатуру!
  • почули багато інноваційних ідей стосовно переробки пластику, паперу, скла і навіть опалого листя – провели майстерклас з 3-а “Нове життя для дисків”
  • показали свою ерудованість у питаннях переробки – квест з командами 7-а та 7-б класів, під керівництвом 10-б.
  • обговорили вплив тваринництва на екологію в усьому світі і можливість вирощування м`яса у лабораторіях – дискусія з 9-а і 9-б класами.
  • висловили своє ставлення до нашого чудового світу і його проблем через творчість – Фотоконкурс в Instagram .

Висловлюємо щиру вдячність всім хто допомагав готувати та втілити у життя цей корисний захід!

Сподіваємося ви всі будете пам’ятати!

Наші маленькі кроки у сортуванні сміття, саджанні дерев, чистоті в своїх дворах, містах та країнах – величезні і важливі кроки до змін в усьому світі!