Герасименко Даря, учениця 5-Б класу нашої школи, посіла почесне 6 місце у  Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика. Загалом, за призові місця у цьому конкурсі змагалися близько 26 тисяч учасників.

У 2021 році конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика вперше проходив у чотири етапи на освітній платформі HUMAN, де учасники порційно виконували тестові завдання впродовж одного місяця —  з 26 лютого до 21 березня.

Цього року кількість учасників  виявилась рекордною за увесь час проведення цього конкурсу. Зокрема, за перемогу боролись майже 26 тисяч з України та майже півтори сотні конкурсантів з інших країн. Усі IV етапи змогли подолати 45% від загальної кількості учасників, або 11 555 конкурсантів.

Під час участі в конкурсі Герасименко Дар’я показала свій високий рівень знань української мови. Зокрема, їй вдалося пройти всі чотири етапи та набрати 56 балів, що лише на 5 балів менше від найвищого результату серед п’ятикласників.

Вітаємо також учениць 9-А Чичкань Мирославу і 10-А Моісєєнко Владиславу, які стали фіналістками!