У нашій школі діє гурток армянської мови і його активні учасники відомі далеко поза межами нашого навчального закладу. Ось декілька прикладів цікавих заходів організованих на базі цього гуртка.

Փետրվարի 19 ժամը 12։00-ին  Իվան Կուդրիի անվան գրադարանում տեղի ունեցավ Հովհաննես Թումանյանին նվիրված միջոցառում։ Ներկա էին Գրիգոր Նարեկացու անվան կրթօջախի տնօրեն Մարինե Խաչատրյանը, ուսուցիչներ  Ջեմմա Մոսինյանը, Լյուդմիլա Աղեկյանը , Կարինե Թումաղայանը  և, իհարկե, երեխաների ծնողները։ Այնտեղ հնչեցին և երգեր, և բանաստեղծություններ։  Երեխաները ելույթ ունեցան հիանալի, բայց ժյուրին ընտրեց միայն երեքին։ Երրորդ տեղը  գրավեց Կարախանյան Իդան, երկրորդ տեղին արժանացավ  Մարտիրոսյան Ֆրունզիկը, իսկ առաջին տեղը գրավեց  Հովսեփյան Արտաշեսը ։ Մրցակցությունը շատ թեժ էր, բայց հաղթեցին լավագույնները:

19 лютого о 12:00  у бібліотеці імені Івана Кудрі відбувся захід, присвячений Ованесу Туманяну. На церемонії були присутні: директор школи Григор Нарекаци- Маріне Хачіковна, вчителі: Джемма Паруйровна, Агекян Людмила, Тумахаян Карине і батькі дітей. Звичайно там були і пісні і вірші. Діти читали красиво, але журі обрало лише трох. Караханян Іда посіла третє місце, друге місце присуджено Мартиросяну Фрунзіку, Арташес Овсепян зайняв перше місце. Конкуренція була дуже жорсткою, але вийграв кращий.

ОСТАННЯ НЕДІЛЯ МІСЯЦЯ І МИ ГРАЄМО В “ЩО? ДЕ? КОЛИ?”
У бібліотеці ім. И. Кучері сьогодні було дуже спекотно, не тому що добре опаливали, а тому що гра  була жаркою. Кипіла справжня пристрасть. Гравці інтелектуального клубу ” Нарек” стали справжніми знавцями і кожна команда боролася за перемогу. Але дивно і радісно була перемога команди, яка складалася з трьох людей, двоє з яких грали уперше. Це команда Майї Мирзоян, у складі її дочки і внучки. Поздоровляємо. У музичних паузах виступали Арташес Овсепян, Мариам Мірошник і Олександр Шишко .Цілою концертною програмою виступила Кохана усіма Олена Субботіна. Священик київської вірменської церкви тер Карапет Каана Карибян поздоровляв присутніх зі святом ” Барикендан”.

Редактор: Овсепян Арташес