На днях відбулося змагання агитбригад юних інспекторів руху Печерського району, де наші восьмикласники гідно презентували себе і школу.

“Найважчим був тест на знання правил дорожнього руху, – розповідає учасниця змагань Марія Ігліна (8А). – Ми набрали 21 бал з 60 можливих, бо питання були передбачені для водіїв, а в жодного з нас немає досвіду водіння. Навіть шпаргалку не зробиш” (сміється)

“Конкурс велоестафети дуже розчарував бо максимально можна було отримати лише 6 балів. Ми отримали 5, хоча цей етап, як на мене, не менш складніший за тестування або сценку, яку ми готували на п’ятницю”

“Ми виступали вперше і тому, думаю, були недоліки. Треба буде серйозно підготуватися в наступному році!” – сказав Владислав Чорнодід (8Б)

Вчитель історії Радченко Дар’я Олександрівна, яка готувала і супроводжувала команду вважає, що діти показали себе чудовими акторами, зібраною та креативною командою!