З перших хвилин перебування в цьому навчальному закладі ми відчули доброзичливість їх господарів – студентів. Нам провели цікаву екскурсію корпусами університету та надали можливість відвідати більшість факультетів, де набувають різних професій декілька тисяч студентів. Нас ознайомили з можливостями працевлаштування після отримання перспективних творчих і бізнес-спеціальностей на факультетах режисури і шоу-бізнесу, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, журналістики і міжнародних відносин, інформаційних технологій, дизайну і реклами.

Дещо цікаве про навчання в цьому закладі нам розповів сам «співаючий ректор» Поплавський М.М., після чого всі учні отримали музичні диски з його піснями та пам’ятні книги з автографом.

Ну а на прощання нас почастували чаєм з тістечками…

Учні 10-А, 11-А та 11-Б кл., вчитель біології та класний керівник 11-А кл. Власюк Андрій Васильович