14.04 учні 6—А класу відвідали фестиваль «Robofirst». Взяли участь у складанні робота, познайомились з розробками однолітків з усієї Українм в цій гплузі. Було дуже цікаво та весело.

Вранці 24 квітня 6-А клас приїхав в Київський палац дітей і юнацтва, щоб взяти участь у змаганнях зі спортивного орієнтування. Після реєстрації 6-А вирушив до парку Перемоги. Там учні пішли на місце старту. Кожен учасник змагань мав свій номер та час старту. Учасники орієнтувалися по карті та листочку, на якому було визначено час старту, номер, місце, звідки учасники повинні були підійти до оранжевого кола та відмітитись степлером, який був прив‘язаний до нього. В учнів 6-А класу було дев‘ять пунктів призначення. Ці змагання дуже сподобались шестикласникам і було дуже помітно, що учні з задоволенням візьмуть участь у них наступного року.